top of page
title-image.jpg

Legend Line

Forza10 Legend

Inovativní řada krmiv pro psy Legend představuje evoluci v oblasti vývoje funkčních (a maintenance) krmiv pro dospělé psy: grain free, gluten free a bez GMO! Po velkém úspěchu krmiva v USA přichází řada Legend na český trh!

Americký sen v jediné granuli! Vyvinuli jsme tuto funkční dietu, která respektuje genetické kořeny psa – vlka. Krmiva jsou vyráběna s použitím pouze čistých surovin a přírodních extraktů, jsou grain a gluten free, bez použití GMO surovin., „Free“ je lepší! Řada Legend má jasnou deklaraci, je gluten free a neobsahuje GMO: je ideální pro psy s citlivým zažíváním a potravinovou alergií. Legend je k dispozici ve dvou verzích: Skin a Digestion. Pro všechna štěňata pak ve verzi Legend Puppy.

linea-legend-cane.jpg

Historie řady Legend sahá 40 let zpět, kdy Dr. Sergio Canello začal s výzkumem a dokázal, že nežádoucí projevy našich mazlíčků jsou způsobeny použitím znečištěných látek, které často nalezneme v krmivu.

Legend je funkční, grain free dieta, která kombinuje čisté suroviny, získané z biologicky nedotčených zdrojů, s účinnými rostlinnými extrakty.

Zdraví Vašeho je na Vás! Nejdůležitější volba, kterou můžete pro svého psa učinit, je poskytnou mu zdravou a funkční stravu vyživující tělo, mysl i duši. Váš pes se bude cítit dobře jak zevnitř, tak navenek.

Legend je kompletní a vyvážené grain free krmivo pro dospělé psy, vyvinuto oddělením výzkumu a vývoje SANY pet.

Prvním krokem pro získání Legendárního krmiva je výjimečná formule:

 • žádný oxytetracyklin

 • bílkoviny, které nepochází z intenzivního chovu zvířat

 • sacharidy, které nejsou na bázi obilovin

 • Grain free, Gluten free a No GMO

 • použití celých ančoviček pocházejících z Tichém oceánu. Tyto ryby neobsahují těžké kovy, nehrozí tedy kontaminace.

 • islandské jehněčí a kuřecí jako zdroj bílkovin nejvyšší kvality: Vysoká biologická hodnota a výjimečná stravitelnost. Nepochází z intenzivního chovu zvířat.

 • losos a treska z čistých a nedotčených islandských vod

 • přírodní antioxidanty z rostlinných extraktů

 • optimální poměr 1:2 Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin, s protizánětlivým účinkem

 • dieta s jednoduchou recepturou, vysokou nutriční hodnotou, vyvinutá s cílem minimalizovat všechny nežádoucí účinky a maximalizovat vstřebávání živin

 • přísné a systematické kontroly kvality – více než 5000 kontrol za rok!

 • ideální pro udržení zdravotního stavu po léčbě veterinárními krmivy Forza10 řady Active a Diet Line

Přechod na Legend je jednoduchý!

Díky své nesrovnatelné stravitelnosti a nutričním hodnotám můžou být krmiva řady Legend podávána okamžitě, bez přechodného míchání s předchozím krmivem. K dosažení optimálních výsledků doporučujeme míchat granule s konzervami řady Legend, a nepodávat další potraviny.

Podvihovská 12, 747 70 Opava - Komárov

Čisté suroviny

 

Abychom zaručili naše poslání “zdraví prostřednictvím výživy,“ rozhodli jsme se použít omezený počet surovin s vynikající kvalitou, čímž zajistíme přesnou kontrolu v celém řetězci a absolutní bezpečnost v celém výrobním procesu.

(+420) 602 515 571

Americký sen v jediné granuli!

Inovativní řada krmiv pro psy Legend představuje evoluci v oblasti vývoje funkčních (a maintenance) krmiv pro dospělé psy: grain free, gluten free a bez GMO! Po velkém úspěchu krmiva v USA přichází řada Legend na český trh!

bottom of page