top of page
title-image.jpg

Suroviny a výroba

Abychom zaručili naše poslání “zdraví prostřednictvím výživy,“ rozhodli jsme se použít omezený počet surovin s vynikající kvalitou, čímž zajistíme přesnou kontrolu v celém řetězci a absolutní bezpečnost v celém výrobním procesu.

Náš svět je v dnes vystaven značnému znečištění – nejen co se týče životního prostředí, ale také našich potravin, jež negativně ovlivňují zdraví nás lidí, tak i psů a koček. A proto je výběr potravin pro nás i pro naše mazlíčky zásadní. Ale ani pečlivá volba není zárukou. Je taktéž třeba umožnit tělu “detoxikovat“ látky, se kterými je ve styku. Společnost SANYpet se řídí touto filozofií tím, že vytváří čisté receptury založené na dvacetiletých poznatcích v oblasti fytoterapie. Mimo to stále hledá ty nejčistší a nejzdravější suroviny.

Jak ale můžeme vybrat pouze čisté suroviny? Jak můžeme zajistit, že neobsahují a nebudou obsahovat škodliviny?

Zdroje čistých surovin: Island a Nový Zéland

Šli jsme doslova až na “konec světa,“ abychom našli ty nejčistější zdroje bílkovin. K nejčistším islandským vodám, které nebyly dosud znečištěny a neobsahují těžké kovy, k divočině, kde zvířata žijí ve volné přírodě. Podobné charakteristiky jsme našli i na Novém Zélandu, které se také zabývá extenzivním zemědělstvím.

SANYpet – Forza10 používá u většiny receptur jako zdroj bílkovin celé kusy malých ryb chycených na otevřeném moři a to z mnoha důvodů: mají vysokou biologickou hodnotu, jsou lehce stravitelné, obsahují vyvážené množství Omega 3 a 6 mastných kyselin, vitamín B12, fosfor a selen, nízké riziko farmakologického a chemického znečištění, neobsahují oxytetracyklin, který je největším nepřítelem našich mazlíčků.

V průběhu času jsme do našich receptur Forza10 přidali i jiné zdroje bílkovin než ryby. Samozřejmě ostatní zdroje nepochází z intenzivního chovu, aby nebyly chemicky ani farmakologicky znečištěny. To je důvod, proč používáme jehněčí a jelena výhradně z Nového Zélandu a Islandu, kde jsou přirozeně, extenzivně chováni. Kuře chované extenzivně na Islandu je organické.

Podvihovská 12, 747 70 Opava - Komárov

Čisté suroviny

 

Abychom zaručili naše poslání “zdraví prostřednictvím výživy,“ rozhodli jsme se použít omezený počet surovin s vynikající kvalitou, čímž zajistíme přesnou kontrolu v celém řetězci a absolutní bezpečnost v celém výrobním procesu.

(+420) 602 515 571

Americký sen v jediné granuli!

Inovativní řada krmiv pro psy Legend představuje evoluci v oblasti vývoje funkčních (a maintenance) krmiv pro dospělé psy: grain free, gluten free a bez GMO! Po velkém úspěchu krmiva v USA přichází řada Legend na český trh!

bottom of page