Novinka v České republice

Novinka v České republice

Představujeme Vám exkluzivní řady krmiv pro Vašeho psa

Inovativní řada krmiv pro psy Legend představuje evoluci v oblasti vývoje funkčních (a maintenance) krmiv pro dospělé psy: grain free, gluten free a bez GMO! Po velkém úspěchu krmiva v USA přichází řada Legend na český trh!

Americký sen v jediné granuli! Vyvinuli jsme tuto funkční dietu, která respektuje genetické kořeny psa – vlka. Krmiva jsou vyráběna s použitím pouze čistých surovin a přírodních extraktů, jsou grain a gluten free, bez použití GMO surovin, „Free“ je lepší! Řada Legend má jasnou deklaraci, je gluten free a neobsahuje GMO: je ideální pro psy s citlivým zažíváním a potravinovou alergií. Legend je k dispozici ve dvou verzích: Skin a Digestion. Pro všechna štěňata pak ve verzi Legend Puppy.

Historie řady Legend sahá 40 let zpět, kdy Dr. Sergio Canello začal s výzkumem a dokázal, že nežádoucí projevy našich mazlíčků jsou způsobeny použitím znečištěných látek, které často nalezneme v krmivu.

Legend je funkční, grain free dieta, která kombinuje čisté suroviny, získané z biologicky nedotčených zdrojů, s účinnými rostlinnými extrakty.

Zdraví Vašeho je na Vás! Nejdůležitější volba, kterou můžete pro svého psa učinit, je poskytnou mu zdravou a funkční stravu vyživující tělo, mysl i duši. Váš pes se bude cítit dobře jak zevnitř, tak navenek.